World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ...Jessica and Harper...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyВто Ное 30, 2010 5:44 pm

Усмихнах се и отвърнах на целувката. Само едно ми беше странно, как когато Харпър беше около мен кучката Джесика изчезваши и наяве се появяваше добрата и мила Джес. Обърнах се и застанах върху него. Погледнах го и прехапах устни. Колко беше секси. Наведох се и му прошепнах.
-Добре че се появих да те отърва от скуката - казах му палаво и го целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 5:04 pm

- Че за къде без теб!? Ролята на спасител ти е в кръвта. - усмихнах се.
Тя беше наведена над мен, а ръцете ми бавно свалиха ципа на дънките й, докато устните ни бяха долепени.
- Мразя те... - усмихнах се, а тя се отдръпна и ме погледна странно.
- Как е възможно да си толкова савършена!? - успокои се и отново се наведе. Целунах я страстно, а устните ни сякаш горяха.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 6:07 pm

Изправих се леко.
-Не съм толкова съвършена, колкото предполагаш - казах му. Бях му разказала малка част от миналото си, но не всичко. Свалих дънките му и ги метнах на пода. После се сетих за думите "Мразя те", въпреки че не бяха верни. Погледанх го.
-Страхувам се.. - казах тихо, а той ме погледна странно. Това никога не се чуваше от моята уста.
-Страхувам се, че когато разбереш какво съм направила, наистина ще ме намразиш - казах и наведох глава. Развалих ли момента? Може би трябваше да си замълча. Целунах го нежно и после отново го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 8:42 pm

Погледнах я въпросително и се изправих, за да я погледна право в очите.
- Че какво толкова си направила? - повдигнах сведеното й лице и я погледнах в вдигнати вежди.
- Толкова ли е лошо...? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 9:11 pm

Харпур ме погледна в очите. Леко погледнах встрани опитвайки се да избегна погледа му.
-Аз.. аз.. - започнах да говоря.
-Не, не .. забрави - казах накрая и се облегнах на дивана. Как можех да му кажа че съм убила братята и сестрите си, въпрекиче те ме искаха мъртва и.. ме убиха всъщност. И заради тях бях вампир. Накрая се престраших и казах.
-Аз убих семейството си. Убих всички освен родителите си. - казах тихо и го прегърнах.
-Ако ме намразиш, това е твое право... знам че постъпих ужасно.. - казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 9:29 pm

Стоях неподвижен. Тя ме прегърна, но все още не помръдвах.
- Как...? Защо...? - прошепнах, като не отделях поглед от стената зад Джес. Скръстих вежди и я погледнах.
- Защо си го направила? - изкрещях и хванах раменете й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 9:43 pm

Погледанах го. Не можех да кажа нищо, въпреки че причина имаше, но не можех да си навържа правилно думите. Мина известно време преди да кажа каквото и да било.
-Те искаха да ме убият. - казах накрая.
-Всъщност ме убиха.. така да се каже, но когато отидох в Отвъдното Дявола ме превърна във вампир, за да си отмъстя - добавих след това. Харпър ме гледаше без да каже нищо.
-Знаеш ли.. забрави.. - казах и станах. Тръгнах към стълбите.
-Ако искаш ме мрази, все ми е тая - продумах уж безразлично и повдигнах рамене. Качих се по стълбите и влязох в стаята си. Седнах в ъгъла и се загледах в стената срещу мен.. но погледът ми беше сякаш реещ се из нищото. Виждах размазано, затова избърсах вече напиращите сълзи в очите ми. След малко отвън се чуха стъпки.
-Махни се, ако ще ме упрекваш - казах, опитвайки се да звуча сигурно и да не се чуе никакакъв трпет в гласа ми.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 9:57 pm

Тръгнах след нея.
- Махни се, ако ще ме упрекваш.
- Джес...- казах тихо и мъчно и подпрях глава на вратата на стаята й.
Ряших се и влязох. Тя стоеше в единия ъгъл. Тръгнах към нея и хванах ръката й, за да се изправи.
Придърпах я към себе си и я целунах страстно.
- Знам...Разбирам те.. - прошепнах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 10:11 pm

Харпър влезе в стаята и ми подаде рака да се изправя и ме целуна. Някак си ми олекна че не ме мислеше за безсърдечница. Сега се замислих. Защо по дяволите толкова ме интересуваше дали ще ме намрази или не, като по принцип не ми пука кой ме мрази... защо не исках да ме мисли за проклета долна кучка убила семейството си?! Тогава в съзнанието ми нещо проблясна.
-Обичам те - казах. "Неее, защо го казах, защо?!!" помислих си. От къде ми дойдоха тези думи наум..
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 01, 2010 10:33 pm

Усмихнах се. Това май беше първия път в който някой ми го казва.
- Май ще ми хареса да го чувам. - казах усмихнат.
Доближих устни до ухото й и я прегърнах.
- И аз... - мисля, че се изненадах от думите си, дори повече от Джес... Досега не бяха излизали от моята уста.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 5:58 am

Сърцето ми бурно заби, сякаш ще се пръсне от щеастие. Погледнах Хапрър в очите. Погледът ми беше пълен с копнеж и надежда. После го прегърнах и сложих главата си на рамото му. В момента нищо нямаше значение. Дори светът да свърши, за мен важното беше че съм в прегрътките на човека, когото обичам.
-Наистина ли.. или просто го каза колкото да отговориш нещо? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 6:15 pm

Наведох се и отново я целунах леко.
- Мислиш ли че бих те излъгал? - прошепнах в ухото й.
- Обичам...обичам нежната ти кожа... - погалих лицето й- ...обичам приятното ти ухание... - ръцете ми слязоха по
раменeтe й - ...обичам елегантната ти походка... - погалих талията й -
...Обичам те... - целунах я нежно и хванах китките й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 6:32 pm

-Не зная.. прекалено много са ме лъгали че да знам на какво да вярвам - казах тихо и повдигнах рамене.
-Но ти вярвам - казах след известна пауза.
Целуна ме нежно и хвана ръцете ми. Отговорих на целувката. Опитах се да освободя ръцете си и да го прегърна, да го придърпам поо близо до себе си, но останах така, докато продължавах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 6:54 pm

Продължи да ме целува, а аз разбира се, отвръщах.
- Ааа и... виж... миналото не ме интересува,
разбра ли? - усмихнах се леко.
- Не го мисли. А и надявам се си се променила. -
целунах я и прокарах пръсти през косата й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 6:59 pm

-Ами.. може да се каже - казах тихо.
Бях ли се променила? Определено да! Вече не убивах без причина, ценях живота на другите, но това разбира се не означаваше че съм светица. Но сега любовта ми щеше да свърши това да ме промени.
-Аз ще се променя още.. към по-добро. Ако ти си до мен, любовта ще ме промени. - казах и го целунах. После го бутнах на леглото и леко целунах врата му.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyЧет Дек 02, 2010 7:45 pm

- Ооу....а любовта се консумира, нали!? - усмихнах се.
- Не мисля, че... консумирането... би те променило особено, но пък е приятно...
Станах и я бутнах под себе си. Почнах да целувам тялото й от корема, до врата,
стигнах до ухото й и леко го захапах. А накрая долепих устни до нейните.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 7:02 pm

-Ммм.. страхотна логика. - казах тихо и се усмихнах.
Докато ме целуваше приятни тръпки полазиха по тялото ми и ме накараха да потрепна съвсем леко.
-А.. може и да ме промени, откъде знаеш... - казах и му намигнах, като тихо се засмях. Придърпах го по-близо до мен и прокарах ръце по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:38 pm

Студените й ръце по кипящото ми тяло!? Неочаквано...гореща...
комбинация.
- И как? Можеш да спиш с когото и да е...
Как секса би те променил? - попитах, като повдигнах вежди объркано.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:02 pm

-Във въпроса ти беше отговорът - казах, а той ме погледна леко объркано.
-Мога да спя с когото и да е... - казах, като натартих значително на последното.
-Ти "когото и да е" ли си? - попитах и го погледнах.
-Ако исках с някой друг, дали сега щях да съм тук. А и нищо не се знае, с всеки изминал ден все по-различни неща ме променят - казах накрая и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyНед Дек 05, 2010 9:37 pm

- Не те разбирам... Точно на мен пък,
какво ми е специалното!? -
леко се отдръпнах.
- Освен... освен че те обичам... - доближих се я леко я целунах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyНед Дек 05, 2010 11:30 pm

-Ти ме познаваш.. обичаш ме.. обичам те - казах и се усмихнах.
-С теб се чувствам добре.. това ти е специалното.. това че ми вярваш и не ме съдиш за минолото.. направо целия си специален за мен - казах и го целунах.
-Трябват ли ти още доказателства? - попитах го накрая.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 10:40 pm

- Ъъъм...достатачни са. - усмихнах се и я целунах.
- А не мишлиш ли....не мишлиш ли, че любовта ни е просто... страст? - попитах.
Знаех, че въпроса е глупав, че не си струва да питам, но дали всичко е взаимно.
Дали чувството, което усещам е просто увличение... Не мислех, че е така, но и не бях напълно сигурен.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 9:48 pm

Погледнах го леко объркано.
-Добре.. явно ще трябва да те питам леко .. директно. Обичаш ли ме изобщо? - попитах го, след кратка пауза. Нали каза че ме обича, сега питаше дали не е било само страст. Вече не знаех какво точно да мисля.

Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 10:37 pm

- Обичаш ли ме изобщо? - попита.
Погледнах право в очите й. Нямаше нужда да обмислям тговора. Той си е учевиден.
- Знаеш, че винаги съм те обичал. До преди малко като сестра, но сега... Сега като нещо, с което съм свързан, нещо, което не бива да провалям за нищо на света. - промълвих тихо и доближих устните си до нейните.
- Обичам те... - прошепнах и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 EmptyСря Дек 08, 2010 7:57 pm

Погледнах го.
-Добре - казах простичко.
Сгъших се в него, като леко го галех. В момента се чувствах толкова спокойна, колкото никога през живота си.. а той беше доста годинки.
-Искаш ли да излезем някъде? - попитах и се усмихнах.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





...Jessica and Harper... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
...Jessica and Harper...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: Домовете-
Идете на: