World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бар "Poison kiss"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyПон Ное 15, 2010 9:38 pm

За разлика от повечето долнопробни барове, където миришеше на алкохол и беше задимено от цигари това място беше като луксозен рай. Доста хора биха казали, че това повече прилича на стриптийз клуб отколкото на бар, защото музиката беше силна, светлините приглушени, а флиртовете бяха дори повече от алкохола..
Бар "Poison kiss" Folk_bar_capital
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Chad MacCoison
Half - Vamire
Chad MacCoison


Брой мнения : 5
Join date : 20.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyНед Ное 21, 2010 10:08 am

Какво по-добро от вечер в бар.И особенно както не познаваше никой наоколо.Съвсем наскоро се бе преместил и дори нямаше собствена къща или апартамент.
Чад влезе в първия бар,който видя.Изглеждаше му хубав,но той и без това не беше особенно претенциозен.Навсякъде можеше да стоиш,да пиеш и да се сваляш с някоя красавица.
Седна в едно от сепаретата и си поръча водка.След малко кленерът му я донесе и Чад плати сметката си.
Постоя малко,гледайки жените,които минаваха и набелязвайки или по-точно търсейки.
Изведнъж при до него се приближи..
Върнете се в началото Go down
Катерина Хартман
The Boss
The Boss
Катерина Хартман


Брой мнения : 59
Join date : 14.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyНед Ное 21, 2010 1:41 pm

... Катерина. Влезе в бара и тръгна на вътре, търсейки тази енергия на вампир, която беше усетила наблизо. Не един и двама се обръщаха след нея, следейки с поглед всяко нейно движение. Днес дори не беше кой знае колко добре облечена. Извъртя погледа си към едно сепаре и.. го видя. Вампирът, който беше усетила. При това беше вегитариянец, би трябвало да може да се прикрива по-добре. Доближих се и седнах от другата страна на масата в сепарето.
-Здрасти! - усмихна се Кат сякаш нищо не знаеше, а просто се буташе при него. Дали той щеше да усети?
Барманът дойде и я попита какво ще желае.
-Текила. - отвърна тя и отново отправи поглед към събеседника си.
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:02 pm

Все още дори не се бях нанесла в дома си, но първото място, което посетих беше разбира се - някакъв бар. Влязох вътре и се настаних. Нямаше много хора, беше сравнително спокойно като за бар. Седнах на една от валките масички и след малко до мен дойде някакъв пич, който ми взе поръчката. След малко се върна с един коктейл Космополитън и ми го остави. В бара влезе едно момиче, вампир. С времето се бях научила безпогреино да ги разпознавам, дори насън да ме бутнат. Явно се бях замислила, та не усетих че бях я изгледала дълго време и тя се приближи.
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:07 pm

Реших да се разходя из града. Обичах нощния живот. Имаше много заведения. Спрях се на един бар, защото ми хареса името му. Звучеше ми доста предизвикателно. Влязох вътре. Нямаше много хора и имаше доста свободни маси. Видях, че едно момиче беше само също като мен и отидох при нея, като преди това си поръчах един коктейл.
- Здравей, аз съм Катрин
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:16 pm

Обърнах се към вампирката.
-Аз съм Джесика. Приятно ми е. - представих се на свой ред, и секунда след това направих нещо, което не бях правила от много време насам - казах и изстинското си име.
-Или Лилит.. както решиш. - казах и повдигнах рамене. Ако бях в Египет всеки втори щеше да ме спре изплашено и да попита дали аз съм Лилит, затова в момента бях благодарна, че тук не бяха много наясно. А и не ми се носеше добра слава.. убила семейството си, имала взимане-даване с Давола, закоето знаех, че рано или късно щях да си платя. Не може да ми е дал тази сила просто така, от добро сърце.
-Откъде си? - попитах накрая Катрин.
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:22 pm

-От.. България. - не знаех защо реших да и кажа истината, може би, защото и тя като мен имаше няколко самоличности, имена и животи. Мислих си, че и тя ще се окаже една красива и лоша вампирка.
- Имаш малко странно име ... Лилит, откъде идва? - стана ми интересно, защото досега не бях чувала това име.
Отпих глътка от котейла си и зачаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:27 pm

-От Древен Египет - казах безизазно и отпих от коктейла си. После отново оставих кашата на малката масичка пред мен. Скоро щеше да свърши.. защо ги правеха толкова малки. Погледнах към Катрин, за малко да се изкуша да копирам дарбата й, но не ми тябваше. За какво ми беше да трупам още и още. Не че ми пречеха, но нямаше смисъл.
-Е, Катирн, на колко си? - попитах я.
-Спокойно, само жени сме, можеш да кажеш - засмях се тио и зячаках да отговори.
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:36 pm

Засмях се. Пих малко от коктейла. Оставих го и реших да отговоря но този вечно неудобен за жените въпрос.
- Само на 368 - не беше много, но и не бях млада - Ти щом си от Египет, Джес, сигурно си на много повече от мен.
Чудех се колко ли неща са и се случили за толкова векове. И какво ли я е накарало да стане вампир. Не знаех дали да я попитам, защото след отговора и и аз трябваше също да отговоря. Затова продължих към нейния въпрос.
-Ти на колко си, Джес ?
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 9:59 pm

Усмихнах се.
-Да речем, че съм сравнително по-стара от теб - засмях се. Сравнително.. има-няма.. колко.. 3132 години по-стара.
-Аз съм точно на 3500 години. - казах и я погледнах, очаквайки да видя как ще реагира. Щях да продължа с въпросите.. колко бях нахална тая вечер.
-Е Кат.. ако мога да те наричам така.. Как се превърна във вампир? - попитах Катрин и отпих още от коктейла.
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 10:08 pm

Много не исках да отговарям на въпроса и но се бях отдала на откровения. Кой ли знае защо? Може би връщането ми щеше да ме промени... едва ли. Сигурно беше краткотрайно явление, което скоро нямаше да се повтори.
-Доста дълга история, но ще ти кажа най-важното. Родих извънбрачно дете през 1640. Родителите ми ме прогониха. Запознах се с един от първородните вампири, може би го знаеш.. казва се Клаус. Но се оказа, че не е такъв за какъвто го смятах. Започна да ми преследва. Направих неуспешен опит за самоубийство, тогава една доста досадна вампирка ми даде от кръвта си и след няколко минути се убесих и се превърнах.
- А каква е твоята история, Джес - попитах и зачаках с интерес нейния отговор
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 10:18 pm

Подсмихнах се.
-Мммда.. познавам Клаус - казах. Разбира се, ако ставаше дума да същия Клаус, да когото мислех, че говори.
-Моята история съща е дълга, но и аз ще ти я съкратя, имаче трябва да седим да утре тук, ако искаш да знаеш цялата. Родила съм се в Древен Египет, както вече разбра. Бях най-малката от децата на фараона. Заради това че бях най-малката получавах от по много повече от другите от семейството. Те ме мразеха, затова едон ден една от прислуниците ме заведе навътре в пустинята и ме остави там. Чуждестранен врадетел ме откри и ме заведе в своята страна. По-късно точно там дойде семейството ми и една от сестрите ми се опита да ме убие. Озовах се в Отвъдното, където явно аростта ми беше направила впечатление на Дявола и предложи да ме направи богиня на смъртта, но на мен ми беше достатъчно само да убия семейството си, без майка си и баща се разбира се. И той ме превърна във вампир. В последствие разбрах, че имам някакви старнни сили на полубогиня. - говорех бързо, но знаех че Катрин чуваше и разбираше перфектно вса.яка дума която казвах. Накрая млъкнах и я погледнах.
-Емии.. това е моята история.
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 10:26 pm

Въпреки, че говореше бързо, разбирах всичко, което искаше да ми каже. Бях много впечатлена от нейния разказ. Беше доста впечатляваща. От принцеса - до богиня на смъртта. Джес ми допадна.
- Доста интересна история. Защо си отказала от това да си богиня, и то на смъртта? Изглежда доста забавно. Аз бих приела - засмях се.
Двете отпихме бавно, от почти пресъхналите чаши.
- А какво те доведе тук? Защо реши да дойдеш в Мистик Фолс?
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 10:34 pm

Засмях се.
-Тогава бях обзета от гняв, не мислех трезво. Много асно, че сега бих предпочела да ходя с титллата Богиня на смъртта, отколкото като полубогиня, но карай. Силата ми донйкъде ме кампенсира - казах и се засмях.
-Еми в Мистик Фолс.. кой ти е казал че идвам, може би се завръщам отново - казах тихо, което прозвуча тайнствено. Отпих и последната глътка от коктейла, като се изправих от стола. Замислих се "Е, какво пък ,още една дарба не пречи". Погледнах Катрин и копирах дарбата й. Не бях сижурна дали е разбрала какво направих затова й казах.
-Съжарявам, изкуших се. Чао, Катрин, приятно ми беше да си поговорим.
Станах от стола и тръгнах бавно към изхода на бара. После за около минута вече стоях пред къщата си. Тази вечер щях да я подредя както аз си искам.

______________________________________________________
П.П. Аз ставам да гледам филмче. Лека нощ..(ако ляваш де)
Върнете се в началото Go down
Katherine ♥
Vampire
Katherine ♥


Брой мнения : 53
Join date : 22.11.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" EmptyВто Ное 23, 2010 10:45 pm

Джесика тръгна, като ми се извини за нещо. Отначало не се усетих, защото исках поне за няколко часа да не бъда кучката, която вечно крой планове - всички имаме нужда от кратка промяна - и продължих да си добивам питието. След това се позамислих защо ли го беше казала точно това и след като старото ми аз отново се завърна, се досетих, че е копирала дарбата ми. Не ми стана много приятно, но и нямаше какво да направя, защото тя беше много по-силна от мен. Изпих си питието. Платих и излязoх навън.


----------------------------------------
П.С. мерси Smile Лека и на теб ! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Poison kiss" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Poison kiss"   Бар "Poison kiss" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Poison kiss"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: И градът... :: Барове, ресторанти, дискотеки, клубове...-
Идете на: