World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

  Скалите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите      Скалите EmptyВто Ное 16, 2010 11:24 am

Чарът и красотата на това място са завладяващи още на пръв поглед, а когато видиш как залязващото слънце се отразява във водата и блещука по скалите се получава прекрасна феерия, която те кара да се чувстваш сякаш си на най - прекрсаното място на света..
   Скалите Normal_Zuma%20Beach,%20California
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 11:15 am

Дойдох едва днес в града, но имах чувството, че принадлежа на това място... Краката ми, сякаш без да ме питат, ме заведоха на плажа- това красиво и толкова магично място, където последните лъчи на слънцето галеха лицето ми. Отпуснах се на плажа, затворила очи и си мислех колко време ще остана в града.
"Искам да поразгледам, преди да си замина." казах си аз и унесена в мисли не усетих, че на плажа има някой друг.
-Кой е там?- попитах аз, в готовност да се защитавам.
Върнете се в началото Go down
Ами Мироку
Demon
Ами Мироку


Брой мнения : 20
Join date : 25.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 12:45 pm

Вървях бавно. Нещо ме теглеше към този плаж. Не виждах нищо необикновено в него. Плаж, какъвто имахме и в Япония и какъвто имаше на вскяъде. Какво ли му беше специалното? Изведнъж усетих някой. Явно и другото същество ме усети.
-Кой е там?-попита тя.
Започнах бавно да асимилирам думите й и да усмислям моите. С развален акцент казах:
-Аз. Не се плаши. Нищо няма да ти направя.
Показах се леко и отидох до момичето.
-Аз съм Ами Мироку.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 1:23 pm

-Алекс Даолеър.- казах аз и подадох ръката си.- Приятно ми е да се запознаем.
-И на мен.- отговори Ами и се здрависахме.
Ръката й не беше студена, значи не беше вампир, но не беше и човек.
-От тук ли си?- реших да завържа разговор аз.
Върнете се в началото Go down
Ами Мироку
Demon
Ами Мироку


Брой мнения : 20
Join date : 25.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 1:50 pm

-Ами...не. Скоро се преместих. Имах нужда да опозная и другият свят-казах.
Алекс изглеждаше приятна. Не че я познавах, но всеки си прави първо впечатление, все пак. А тя не ми изглеждаше като някоя кифла. Просто нормално, свястно момиче.
-А ти?-върнах й въпроса.
Но..защо ръката й беше толкова студена? Е..явно и тя беше нещо различно като мен. Но не беше демон. Моята ръка не е толкова студена. Сигурно е нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 1:51 pm

Разхождах се безцелно, и умирах от скука.. е, не буквално. Но ако можеше полу вампир и полу демон със силите на полубогиня да умре, определено вече нямаше да дишам. Безцелното размотаване не даваше резултат. Дойдох на плажа и седнах до един кмък, като се замислих. Защо по дяволите не приех да съм богиня на смъртта... трялбваше да видя Дявола и да му кажа че съм размислила, само че трябваше да реша кога точно ще съм готова. Той толкова ме убеждаваше, така че щеше да ме направи богиня веднага щом му кажа, че съм си променила мнението. По едно време видях, че не бях сама. Недалече имаше две момичето, които говореха. Реших да отида при тях, сега бях в горе-долу добро настроение и както никога не исках да убия никой.
-Здравейте - поздравих ги любезно, без да се усмихвам.. не бях чак в толкова добро настроение.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 1:56 pm

-Днес пристигнах.- казах аз усмихвайки се - Тук е студено.- смених темата и потърках ръце.
Всъщност беше много приятно, но забелязах как Ами гледа ръката ми и реших, че това е най-правдоподобното извинение, което мога да измисля.
-Да, понякога може да е доста хладно.- отговори Ами -От къде си?- попита ме тя
-От малка страна в Европа.- казах аз.
"Колкото по-малко знае, толкова по-добре!"- казах си аз
-А ти откъде идваш?- попитах на свой ред, когато забелах че има още някой
-Здравей!- казах аз и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Ами Мироку
Demon
Ами Мироку


Брой мнения : 20
Join date : 25.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 1:59 pm

-Ами...аз от Япония.-каза и свих рамене.
Забелязах, че не сме сами. Алекс поздрави момичето и аз на свой ред казах:
-Здравей!-тръгнах да се покланям, но се отказах, защото се сетих, че не съм в Токио, където така се поздравявахме.
-А...ако мога да попитам коя е тази страна? Не, че искам да съм нахална, но...-казах леко смутено.

*Аз тръгвам. Като се прибера ще пиша..*
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:03 pm

-България- казах аз бързо.- Едва ли знаеш коя е.
"Глупачка! Ще те разкрият!"- виках сама на себе си и реших да се обърна към другото момиче.
-Аз съм Алекс.- казах аз и се усмихнах.
Ами и тръгна и реших че опастността е отминала. Нямаше да направя същата грешка отново...
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:15 pm

Погледнах двете момичета. Едното си тръгна и аз се обърнах към другата, която беше от България. Звучеше ми повече от познато.. даа, там бях прекарала известно време от живота.
-Аз съм Лилит - представих се, използвайки истинското си име. Вече не се притеснявах, че може да разпознаят коя съм. За страховитата Лилит явно знаеха предимно в Египет, ато изключим няколко държави от Европа.. предимно по Апенинския и Балканския полуостров.
-Можеш да ме наричаш и Джесика - казах, а тя ме погледна леко странно.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:34 pm

"Има две имена?" Казах си аз. "Сигурно крие нещо, като мен."
-Лилит е красиво име, мисля че египетско.- попитах аз, мислейки ки откъде ми е познато името Лилит. -Джесика откъде си?
"Тук определо има някаква тайна"- казах си аз и се усмихнах
Слънцето вече залазваше и започвах да се чувствам по-добре. Макар пръстенът да ме пазаше от слънцето, лъчите дразнеха очите ми.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:41 pm

Погледнах момичето пред мен.
-От Египет съм.. правилно съдиш за името. - усмихнах се леко.
-Бях дъщеря на фараона, яко а? - засмях се, въпреки че изобщо не беше яко братята и сестрите ти да те мразят, защото си най-малката и получаваш повече от тях. Но нали накрая ги убих всичките, така че няма какво да ги мисля.
-Да, определено има тайна - казах отговаряйки на мислите й. Бях коперала телепатията от някой вампир. Толкова си харесвах силата, но когато се срещна с моя.. "мил" създател щеше да ми даде това, което в момента исках най-много.
-Ами ти? Ти също имаш тайна - казах, докато неволно мислите й нахлуваха в главата ми. Разбира се, не очаквах да започне надълго и широко да ми я разказва.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:50 pm

-Можеш да четеш мисли?- попитах изненадано аз
-Точто така!- усмихна се Джесика
Реших, че ще е по-добре да й кажа истината, защото така или иначе щеше да я разбере.
-Името ми е Александра Димитрова и съм вампир.- казах аз. Очаквах да побегне, но тя не помръдна.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 2:59 pm

-Приятно ми е.. може би - казах. Надявах се да не прозвучи прекалено неучтиво, но аз не бях толкова мила по пронцип. Бях жестока, безсърдечна и рядко бях в настроение.
-Аз съм Лилит и съм наполовина вампир и демон-сукубус, но притежавам сили на полубогиня - казах и аз истината на свой ред. "Скоро частта с наполовина вампир и демон-сукубус ще бъде заменена с богиня на смъртта" помислих си и при мисълта усмивка полазваше по лицето ми. Въпреки че отново щях да притежавам някои сили на демон-сукубус, щях да съм богиня, грешката която допуснах преди.. колко станаха.. три хилядолетия и половина.
-На колко си? - попитах я. Имах странния навик да питам вампирите колко са стари. Така реценявах дали скоро ще срещна някой на моите години или по-стар от мен.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 3:10 pm

-На 19 човешки, но от 5 години съм вампир.- казах аз.
Тази жена, ако можех да я нарека така със сигурност беше много по-стара и силна от мен и едва ли пръстенът ми щеше да ме предпази.
-Досега не съм срещала богове, но съм била в Египет доста пъти.- казах аз, опитвайки се да намеря обща тема.
Винаги съм била очарована от мистиката на Египет и тяхните богове а в момента пред мен стоеше един.
-Богиня на какво си?- попитах аз, макар да не прозвуча както исках.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 3:26 pm

Погледнах Александра.
-Колко си млада - казах и се усмихнах. Ама и аз какво очаквах да каже.. че е на 4 хиляди години?!
-Не казах, че съм богиня. Казах, че имам силите на полубогиня. Но скоро и това да съм богиня ще се ореди - казах и тя ми погледна от части заинтригувано, от друга страна странно и неразбиращо.
-Аз съм от Древните - започнах да говоря.
-Създал ме е Дяволът. Предложи ми да ме направи богиня на смъртта, но аз отказах.. Да ме пита човек защо - казах последнотоиронично главно на себе си.
-Аз обече отказах, но сега искам това и когато разбере че съм размислила, с радост ще ме дари със силите. - казах накрая и млъкнах. Сетих се за Кали. Тя беше богиня на смъртта. Но не се съмнявах в Дяволът. беше ми казал какво ще направи, за да стана аз. Звучеше плащешо, но за толкова години бях видяла какво ли не.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 3:37 pm

Усмихнах се по-скоро на себе си, отколкото на Джесика.
-А мен просто не ме биваше в катеренето.- засмях се аз.
-Наистина превръщането ми стана доста неочаквано. Катерех един връх в България и се подхлъзнах. Вампирът, който беше с мен трябваше да ме превърне или да обяснява как съм умряла.- започнах да разказвам аз
-Следващите няколко месеца живях при семейството си, но беше прекалено трудно да се контролирам и избягах в Америка. Но все още отивам да видя дали са добре, макар да не знаят, че съм там.- казах аз


Последната промяна е направена от Александра на Съб Ное 27, 2010 4:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 3:49 pm

-Умряла си когато си катерила връх? - попитах я леко невярващо.
-Съжалявам, че ще го кажа, но това е наистина нелепа смърт. - казах. Е, не беше виновна тя че така са се стекли нещата, но наистина беше гадничко да умреш така. Не че и моята смърт беше коренно различна, но беше по-интересна.. колкото интересна може да бъде нечия смърт.
-Мен пък две от сестрите ми ме убиха - казах.
-Но не са ме превърнали. Чак когато духът ми отиде в Отвъдното, Дяволът ме съживи така да се каже и ме превърна. Каза че му харесало това, че съм изпълнена с омраза - повдигнах рамене. Нямаше как иначе, собствените ми сестре ме убеха заради едната завист.
Върнете се в началото Go down
Александра
Moderator
Moderator
Александра


Брой мнения : 35
Join date : 26.11.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите EmptyСъб Ное 27, 2010 5:45 pm

-Съжалявам.- беше единственото, което успях да кажа.
Вече от горите се чуваше виенето на вълците и реших, че е време да се пребирам.
-Трябва да потърся квартира, но довечера ще изляза. Може да се срещнем в някой клуб.- усмихнах се аз и тръгнах надолу по стръмните скали.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите      Скалите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: А извън града се намират... :: Плажът-
Идете на: