World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на вещиците и магьосниците

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyПон Ное 15, 2010 12:01 pm

Име:
Години:
Способност:
Външен вид: (описание+ снимка)
История: (Поне 6 реда)
Характер: (Поне 4 реда)
Допълнителна информация: (не е задължителжо)
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Беатриче Уилсън
Witch
Беатриче Уилсън


Брой мнения : 4
Join date : 19.11.2010

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyПет Ное 19, 2010 10:03 pm

Герои на вещиците и магьосниците 627
Име:
Беатриче Уилсън(преди да напусне България се е казвала: Боряна Улева)
Прякор:
Бийзъс, Бубе
Години:
17
Способност:
Владее елемента огън
Външен вид:
Бийзъс е червенокоса красавица със снежно бяла кожа и невероятно сини очи, които изпъкват на лицето й като безчувствени стъкълца без капчица емоция в тях. Косата й е начупена и стига до плешките й, а когато я изправи се издължава почти до дупето. Нослето й е чипо, брадичката леко остра и като цяло чертите й напомнят на аристократични.
Не е никак висока, само 165, нарича себе си "джобно гадже", но не претендира да е по-висока, харесва се такава. Има добре оформена фигура, която поддържа с чести тренироки и здравословно хранене.

История:
*ще я напиша в РП вариант
Родом съм от България. Да, определено една малка и незначителна държава, която като погледнеш на картата прилича на плюнка, но все пак е моята страна. Моята красива плюнка.
Родена съм в Пловдив, красив град разположен между няколко тепета, с хубава природа и що годе мили хора. Семейството ми се състои от точно 3 члена - баща ми, майка ми и аз. Всеки от нас носи някаква странност, но се обичаме, въпреки че живеем в абсолютен хаос. Да се чуди човек как сме оцеляли.
Когато бях на 15 в живота ми настъпиха промени, които не можех да осъзная. Буквално заочнах да си мисля, че полудявам. Нека спомена, че винаги съм обичала огъня, но колкото и да го обичам, когато започнах да запалвам несъзнателно разни неща естествено се уплаших.
Не можех да споделя с родителите си, понеже нямаше да ме разберат, така че прибяганх към голямото си спасение - ужасно лудата ми и екстцентрична баба Катерина, която е наполовина англичанка, от което и аз имам някаква английска кръв във вените си. Баба Катерина живееше в едно малко градче, което и аз не познавах докато не се озовах в него за през лятната ваканция след 9ти клас. Тогава разказах на баба си за всичко, което се случва в мен и като гръм от ясно небе ми беше съобщено, че съм вещица...и то не каква да е вещица, а потомка на изключително стар род вещери.
В допълнение към шока ми беше дадена огромна книга със заклинания и тетрадка, която щеше да се явява моят личен дневник, където да описвам всичко свързано с живота си.
Макар и трудно приех факта за това каква съм и с помоща на баба ми овладях вродената си сила да контролирам огъня, а също така и една голяма част заклинания.
За нещастие, още същото лято ми бе съобщено, че родителите ми са загинали. Не мога да опиша какво изпитах когато разбрах това нещо, единственото, което знам е че започнах 10ти клас в градчето на баба и живеех при нея
Сега ли?
Сега ще съм 12 клас, последна година в гимназия. Живея сама, защото и живеца на баба огасна, справям се...някак си. За нещастие ми се наложи да продам къщата на баба ми, сега живея в апартамент.
Характер:

Бийзъс се слави със своя благ и мил характер. Лесно се приспособява към новото, не й е трудно да свикне с нови хора, обича да общува и да опознава новите неща. Гледа през розови очила на живота, защото я е страх от грубата реалност на света. Закета отпимистичка и романтичка.
Въпреки отворения си характер, тя е затворена в себе си личност. Просто по този начин се предпазва от външните влияния, спуска дебела стена пред себе си, която я разделя от света и хората, така е защитена.
Рядко е без настроение, но когато се случи впряха всичките си сили да не започне да крещи на всеки срещнат само и само да й мине. Успокоява се бързо.

Допълнителна информация:
- има котка: Мария
- лакто вегетарианка е
- води си дневника на български език
- има пиърсинг на носа, пъпа и езика
- татуировка на дължината на гръбнака гласяща "Който не цени живота, не го заслужава"


Последната промяна е направена от Беатриче Уилсън на Съб Ное 20, 2010 3:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://los-angeles.canada-forum.net/forum.htm
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyПет Ное 19, 2010 10:28 pm

Одобрена си, страхотен герой!
Само ще те помоля за напред да не пишеш с толкова малък шрифт..
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Лестор Вокил
Wizard
Лестор Вокил


Брой мнения : 4
Join date : 22.12.2010

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyЧет Дек 23, 2010 11:22 am

Име: Лестор Вокил (рожденната му фамилия е Вокилов, но я е съкратил)
Години=27
Способност: Владее елементът земя
Външен вид:Светло кафеви очи и черна коса, която по принцип е дълга и на опашка, но сега за разнообразие се е подстригал.Гладко избръснат. Обикновено се облича в черно, но то е понеже харесва цвета. атлетично телосложение. Висок е 187см., носи обувки №47 и тежи 80кг.

Герои на вещиците и магьосниците 10421072108810721085.th
История. Роден е в България в много богато семейство. Той е най - малко дете - има 6-ма по - големи братя. (Няма близнаци, а най - големия е с 9 години по - стар от него). Първите си 14 години животът му е сравнително спокоен, но тогава домът им е нападнат от убийци. Лестор е единствен оцелял и успява да избяга, като тогава прави първата си магия.(да споменем, че всичките му близки с изключение на прадядо му на когото е кръстен са били обикновени хора без магически способности. Въпросният прадядо освен чистокръвен, просто синът му не е наследил магията е бил и черн магьосник.) Скита следващите 9 години, като през това време открива и усъвършенства способностите си. Накрая се връща в България и отмъщава за семейството си. От тогава са минали 4 години.
Характер: Необщителен и трудно се сприятелява, но ако държи на някого би направил почити всичко за него /нея. Обича да се смее и шегува, а също и да чете и да се разхожда сред природата. Женкар. Обикновено е спокоен и е трудно да го вбесиш, но ако това стане по - добре да не си наблизо. Доста е злопаметен.Не си пада по дискотеки и купони. Фен на Междузвездни войни.
Допълнителна информация:
-Пряк потомък на древнобългарския род Вокил
- От 10 годишен практикува бойни изкуства. Специалист е в боравенето с меч и ритници
- Освен владеенето на земята използва предимно огнени(включвам и мълниите) заклинания. Има дух покровител тигър, но трябва да е сред природата, за да може да го призове.
- Много трудно се поддава на психично влияние.
- кара мотор
- Не пие, не пуши, а за дрога и дума да не става.
- Зодия Стрелец
Използвам Лоренцо Ламас за лик



Последната промяна е направена от Лестор Вокил на Сря Апр 27, 2011 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyПет Дек 24, 2010 2:17 am

Одобрен си, добре дошъл и ти пожелавам да се забавляваш =)
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Лестор Вокил
Wizard
Лестор Вокил


Брой мнения : 4
Join date : 22.12.2010

Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците EmptyПет Дек 24, 2010 8:34 am

Благодаря
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на вещиците и магьосниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вещиците и магьосниците   Герои на вещиците и магьосниците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на вещиците и магьосниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на върколаци
» Герои на ангелите
» Герои на хората
» Герои на вампирите
» Герои на демоните

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: Създаване на герой-
Идете на: