World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ...Jessica and Harper...

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyСъб Ное 27, 2010 10:15 pm

Къщата на Джесика и Харпър

отвън:
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-10
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-1
хол:
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-2
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-3
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-4
кухня:
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-5
стая за гости:
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-6...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-7
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-8
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-8
...Jessica and Harper... Modern-sustainable-home-design-9
гараж:
...Jessica and Harper... 2704274l
...Jessica and Harper... Cool_garage_08
стаята и банята на Харпър:
...Jessica and Harper... Magnificent-Bedroom-Interior-Designs-by-Presotto-Italia-9
...Jessica and Harper... Tiles-with-real-silver-gold-2
стаята и банята на Джесика:
...Jessica and Harper... Great-penthouse-apartment-bedroom-design
...Jessica and Harper... New-bathroom-design-ideas-4
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 7:26 pm

Влязох в къщата тихо. Не знаех дали Харп1р не спеше и гледах да не вдигам много шум. Влязох в хола и в крайна сметка видях че си е вкъщи и е буден. Седнах до него на дивана.
-Здрастиии - казах весело и се усмихнах.
-Еее.. така като гледам не ти е много интересно - засмях се тихо.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 7:56 pm

- Личи ли си? - усмихнах се. Държах дистанционното с едната си ръка, а другата бях отпуснал на дивана. Натисках бутоните безцелно.
- А ти? Как беше. - попитах.
Хвърлих дистанционното на масичката пред мен и отпуснах глава назад. Огромната скука май свърши.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 8:05 pm

-Ами аз се размотавах.. както обикновено. Голяма скука беше и не знаех какво да правя. Сега сме две глави, дано да измислим - намигнах му и се засмях. Станах и отидох бързо до кухнята като се върнах с една бyтилка водка и си сипах в една чаша.
-Ти искаш ли? - попитах Харпър и му подадох шишето.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 8:11 pm

- Разбира се... - усмихнах се и поех шишето. Отпих голяма глътка и се изправих.
- Бой с възглавнициии...... - извиках и се изсмях.
- Боже, какво ми става. - ухилих се.
- Скуката не ми влияе особено добре. - погледнах Джес, като продължавах да се хиля.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 8:25 pm

Засмях се.
-Детското в теб се обажда - казах и взех една възглавница. Запратих я срещу него и го уцелих. После го погледах невинно и прехапах устни.
-Опа.. по погрешка.. рефлекс на ръката - оправдах се и се засмях.
-Простено ли ми е? - попитах като продължадах да го гледам с мили очички.
-Океееи... май не? - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 8:46 pm

- Ммм шегувах се, но... - усмихнах се леко и хванах възглавница. През това време тя ме удари.
- Опа... по погрешка... рефлекс на ръката. Простено ли ми е? - попита като ме гледаше мило.
- Окееей... май не? - засмя се.
- Мислиш ли!? - ухилих се, оставих бутилката и засилих възглавницата към главата й, като се мъчех да я ударя колкото се може по-леко, за да не й изхвърчи главата.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 8:55 pm

-Аууу че си лош - засмях се.
Взех възглавницата и отново го замерих.
-Недей да си играеш с вампир като мен
- казах сериозно и се засмях. Бутнах го на дивана и му хванах ръцете така че да не мърда.
-Еее. още ли ще ме целиш, а? - засмях се и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:08 pm

Повдигнах поглед от лицето й.
- Чаkай...Мисля... Да!! - погледнах я предизвикателно.Беше опасно близо. Не е за предпочитане да стои така, защото няма да стоя безучастно.
- Но и ти не забравяй, че съм върколак. Гледай да не се ядосам. - ухилих се и се доближих на милиметри.
- Бау...- прошепнах в ухото й и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:16 pm

Погледнах го изпитателно.
-Съжалявам.. трябваше ли да се стресна? - казах му тихо на ухото и се засмях, като се доближих до него.
-Но и ти не забравяй че аз съм вампир от Древните... самият Дявол ме е създал - намигнах му закачливо и се засмях. Е, май сега бяхме квит.
-Аз съм опасна - казах многоцначително и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:24 pm

Усмихнах се.
- Добре знаеш, че си падам по опасности.
Устните ми бяха на милиметри от врата й. Косата й се плъзгаше по лицето ми. Усещах приятния й парфюм.
- Какво целиш? - попитах и леко изместих погледа си към ръцете й. Беше хванала така китките ми, че да не мога да мърдам. Поне тя така си мислеше.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:31 pm

-Трябва ли да целя нещо? - попитах го а той ме погледна скептично.
-Ако целя нещо ще го получа нали знаеш - казах тихо и се усмихнах.
-Aко още не съм го получила, значи не го искам прекалено силно - казах на ухото му и после отместих поглед и го погледнах в очите.
-Така че.. ще разбереш какво е то когато аз пожелая - казах на милиметри от устните му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:44 pm

Станах леко сериозен.
- Е, надявах се да съм разбрал погрешно, но явно твърде силно го желаеш.
Съвсем леко повдигнах главата си и добрях устни до нейните.
Приятелството ни май се превръщаше в нещо повече. Въпреки, че не исках да развалям такова приятелство, не успях да се откопча от нея. Или просто не исках!? Целунах я леко и нежно. Освободих ръцете си и погалих талията й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyНед Ное 28, 2010 9:52 pm

-Може би.. - започнах да говоря, но думите ми се изгубиха някъде между целувката. Леко го целунах по врата и разкопчах ризата му като прокарах пръст по гърдите и корема му.
-И все пак отгатна какво исках.. даже прекалено бързо - намигнах му и се засмяхя като съвсем леко се отдръпнах.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 5:42 pm

За пръв път гледах на нея с друго око. И така като се замисля... трябвало е да съм по бърз... Прокарах ръцете си през потника й и бързо го отстраних. Усмихнах се и се преобърнахме. Тя застана отдолу. Съвсем бавно и продължително продължих да я целувам.
- Няма ли да продължим с...възглавниците..? - ухилих се.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 5:48 pm

Засмях се тихо.
-Възглавници? Още за възглавници ли мислиш? - усмихнах се.
Надигнах се и го целунах много нейно и продължително, така че да си избие мислите за боя с възглавници, въпреки че едва ли наистина си мислеше за това.
-Как е сега? Отстраниха ли се мислите за възглавниците? - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 8:09 pm

- Ммм... - замислих се.
- Трябва повече да се постараеш. - усмихнах се и я целунах леко.
Прокарах ръцете си под нея и разкопчах сутиена й.
- Иии все още си мисля за възглавници. - ухилих се и почнах да целувам врата й.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 10:35 pm

Усмихнах се и си сменихме местата. Сега аз се озовах отгоре.
-Ммм.. ще се постарая повече значи - казах и по лицето ми полази усмивка. Целунах го по корема като прокарах езика си по мускулите му и после с целувки се качих до врата му. Накрая спрях нарочно..
-Сега? Пак ли за боя с възглавници мислиш? - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 11:02 pm

- Ммм напредваш.- усмихнах се и доближих устните си до нейните.
- Скоро може съвсем да го забравя. - ухилих се и обходих с устни врата й.
Целувах я бавно и нежно, докосвах талията й с крайчеца на пръстите си, кото тя леко потръпваше.
- Скоро... - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 11:12 pm

-Радвам се тогава - казах и го целунах нейно и прадължително. Накрая устните ми проследиха врата му и му пр6епнах тихо.
-Гарантирам ти че скоро ще забравиш - намигнах му и отметнах коса настрани. А докосванията му бяха толкова леки и дразнещи, едновременно дразнещи ме но и каращи ме да искам все повече и повече от тях. При всяко едно докосване по цялото ми тяло се прокрадваха приятни тръпки.
-Ммм.. колко е дранещо това - казах и се засмях много леко.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyПон Ное 29, 2010 11:47 pm

Засмях се.
- Таа... какво трябваше да забравям? - ухилих се и се отдръпнах леко назад. Тя се усмихна и се опита да ме целуна.
- Мне...не толкова бързо. - усмихнах се.
- Не бяхме ли само приятели до преди минути!? - попитах, като най-сетне станах сериозен.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyВто Ное 30, 2010 6:08 am

Погледнах го и повдигнах вежди.
-Да.. бяхме приятели преди минути - засмях се. Защо "бяхме" по дяволите ,сега не сме ли приятели?! Погледах го с коварен погледя но същевременно, сякаш съм се сетила някаква брилянтна идея.
-че сега да не сме врагове? - попитах с интелектуален тон и се засмях тихичко.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyВто Ное 30, 2010 12:36 pm

- Всичко... но не и врагове. - прошепнах и се усмихнах.
- Просто бяхме приятели. Гледах на теб като на приятел. А не като на.... не знам.... Все тая...забрави.
Продължих да целувам врата й, а ръцете ми стигаха все по надолу.
Кожата й, устните й....тялото й ме побъркваше.
Върнете се в началото Go down
Джесика Уилсън
Vampire
Джесика Уилсън


Брой мнения : 76
Join date : 18.11.2010

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyВто Ное 30, 2010 3:38 pm

Целувах го а ръцете ми проследяваха всяко кътче на тялото му, като от врме на време просто се отпусках и се оставях на целувките и докосванията му, които ме подлудяваха, караха тялото ми да изгаря. Малко по-късно го попитах.
-Защо... като на каква гледаш сега? - казах и го погледнах за малко а после нежно долепих устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
Harper Collins
Werewolf
Harper Collins


Брой мнения : 38
Join date : 21.11.2010
Age : 33

...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... EmptyВто Ное 30, 2010 5:14 pm

- Не знам...Във всеки случай не само като на приятелка...
Млъкнах и целунах жадно устните й. Тя не беше като останалите. Дните прекарани заедно...познавах я. Затова се чувствах добре с нея. Забравих всичко. Дори скуката пронизваща костите ми до преди малко.
Точно в този момент кръвта сякаш вреше в мен. Дали заради факта че е вампир? Не знам, но чувствах че ще се стопя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





...Jessica and Harper... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Jessica and Harper...   ...Jessica and Harper... Empty

Върнете се в началото Go down
 
...Jessica and Harper...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: Домовете-
Идете на: