World of Gods
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Gods

Тук ще се срещнете със богове, вампири, върколаци, вещици и вещери... Можем само да ви пожелаем късмет!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Домът на Елена Гилбрт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 16, 2010 7:49 pm

Домът на Елена Гилбрт Bighouse

Басейнът:
Домът на Елена Гилбрт PoolPIC

Всекидневната:
Домът на Елена Гилбрт Ph_office7-large

Кухнята на първият етаж:
Домът на Елена Гилбрт Luxury-house-hollywood-hills-architectural-masterpiece-5

Кухнята на вторият етаж:
Домът на Елена Гилбрт Dh09-kitchen-wide_s4x3_lg

Трапезарията:
Домът на Елена Гилбрт Krzesa_st

Стаята ми:

Банята към нея

Гардеробната

Стаята за гости:

Банята към нея:

Верандата:

Задният двор с градина, беседка и малък басейн
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Renesmee
Half - Vamire
Renesmee


Брой мнения : 33
Join date : 18.11.2010

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 9:28 pm

Вече бяхме в къщата,наистина беше наблизо.Влязохме и се огледах,къщата беше много хубава и леко ми напомняше за къщата ми във Форкс.Беше просторна и много подредена, който и да я беше правил имаше вкус и то много добър.
-Какво ще правим сега?-попитах я и докато чаках отговор усетих миризма на вампир,да определено вампир е бил тук.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 9:31 pm

Влязохме в къщата, а тя започна да се оглежда..
- Какво ще правим сега? - попита тя и изведнъж нещо в държанието й се промени, започна да се оглежда наоколо и да става все по - подозрителна..
- Ами.. хайде ако искаш да се приготвим и може да излезем някъде? - попитахх я, но държанието й не се изменяаше, а напротив ставаше все по - странно..
- Ей, какво има? - попитах я объркано..
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Renesmee
Half - Vamire
Renesmee


Брой мнения : 33
Join date : 18.11.2010

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 9:49 pm

-Имам чувството,че тук има вампир или е имало и току що си е тръгнал.Миризмата е много прясна.-продължавах да бъда нащрек-Имаш ли предположения кой може да е бил?-погледнах я и в очите й ричеше,че е почти сигурна кой е ,но не знаех дали ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 10:00 pm

-Имам чувството,че тук има вампир или е имало и току що си е тръгнал.Миризмата е много прясна.. - каза тя и продължи да се оглежда.. - Имаш ли предположения кой може да е бил? - попита след малко и ме погледна право в очите..
- Ами.. аз, такова.. - дали да й кажех.. - Ами един приятел.. вероятно.. - ох браво, можех и по - добре да кажа.. - Ами и аз всъщност не съм много сигурна... - Можеше ли да е Катрин?!
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Renesmee
Half - Vamire
Renesmee


Брой мнения : 33
Join date : 18.11.2010

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 10:09 pm

-Трябва ли да се тревожа-това си беше тъп и излишен въпрос.Естествено,че имаше защо да се тревожа,та това лечеше в очите й.Нещо много я притесняваше и предполагах,че това беше вампира,който беше влизал в къщата й,но не ми се доверяваше.С нейното притеснение се увелечаваше и моето напрежение.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
The Boss
The Boss
Елена Гилбърт


Брой мнения : 162
Join date : 14.11.2010
Age : 26
Местожителство : Mystic Falls

Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт EmptyВто Ное 23, 2010 10:18 pm

- Недей да се притеснява, малко вероятно е да е някой, който може да ми навреди.. Или е приятелят ми или и аз не знам кой.. - усмихнах й се.. - Е, ако искаш ела да си изберем дрехи.. Аз ще ти дам някой мои, а ти ще ми ги върнеш утре.. - усмихнах й се и двете тръгнахме нагоре по стълбите.
Отворих гардероба и започнах да ровя вътре..
Върнете се в началото Go down
https://new-world.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Домът на Елена Гилбрт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Елена Гилбрт   Домът на Елена Гилбрт Empty

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Елена Гилбрт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домът на Мисао
» Домът на Аоши Шимоноро!
» Домът на Меридит Шарл
» Домът на Анна Валентайн
» Домът на Виктория Сомърхолдър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of Gods :: Домовете-
Идете на: